Świetlica dla psów w centrum Krakowa

Świetlica dla psów to propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują dziennej opieki nad czworonogiem. Przywożąc psa do naszej świetlicy mają oni pewność, że trafia on w troskliwe i fachowe ręce. Nasza placówka posiada warunki do opieki na psami różnych ras. Do ich dyspozycji pozostaje duży wybieg, dzięki którym psy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Kolejnym atutem naszej świetlicy dla psów jest jej lokalizacja – mieścimy się w centrum Krakowa, ale w otoczeniu zieleni. Naszych podopiecznych zabieramy na spacery na wały nad Rudawą oraz na Błonia.

Co daje psu pobyt w świetlicy dla psów?

Psy to zwierzęta społeczne. Lubią towarzystwo ludzi i potrzebują go, by móc prawidłowo funkcjonować. Cenią również kontakt z przedstawicielami swojego gatunku. Wielu właścicieli psów z racji swojej pracy spędza jednak dużo godzin poza domem. W tym czasie psy pozostają same, co nie wpływa korzystnie na ich psychikę. Sposobem na to może być psia świetlica. Czym różni się pobyt w niej od pobytu w hotelu dla psów? W tym ostatnim zwierzęta pozostają również na noc, w przypadku świetlic opiekunowie zabierają je do domu o ustalonej porze.
Świetlica to doskonała propozycja dla tych, którzy planują wyjazd i chcą w tym czasie pozostawić psa w hotelu. U wielu psów taka rozłąka może wywoływać tzw. stres separacyjny. Stres ten może być zdecydowanie mniejszy, jeżeli przed wyjazdem pies oswoi się z miejscem, w którym opiekun planuje go zostawić. A takim właśnie miejscem może być świetlica połączona z hotelem dla psów.