Szkolenie psów Kraków

Jeżeli chcecie, by Wasze czworonogi były dobrze wychowane i posłuszne, zależy Wam na zrozumieniu ich potrzeb oraz troszczycie się o ich rozwój – szkolenie psów to propozycja dla Was.
To zajęcia, dzięki którym codzienne życie psów i opiekunów staje się łatwiejsze. Obejmuję one naukę podstawowych komend, bez których na przykład trudno sobie wyobrazić spacer czy podróż z psem, ale także sztuczki i zabawy, które mogą uprzyjemnić psu i jego właścicielowi wspólne spędzanie czasu.
Mówiąc o szkoleniach dla psów należałoby właściwie powiedzieć, że są to szkolenia dla psów i opiekunów. Obejmują one bowiem pakiet podstawowych informacji dotyczących psich zachowań. Powinna je posiadać każda osoba opiekująca się psem.

Szkolenie szczeniaków

Stare powiedzenie „czym skorupka za młodu nasiąknie…” sprawdza się doskonale również w odniesieniu do naszych czworonożnych przyjaciół. Dlatego warto zainwestować w szkolenie szczeniaków. Tego typu treningi to prawdziwe szkoły dla psów (choć może bardziej adekwatne byłoby powiedzenie, że to psie przedszkola). Młode psy uczą się tam skupiania uwagi na opiekunie, wykonywania podstawowych komend, chodzenia na luźnej smyczy, załatwiania potrzeb fizjologicznych poza domem, pozostawania w domu bez towarzystwa opiekuna, chodzenia na smyczy. Szkolenia dla szczeniaków wspierają właścicieli we wpajaniu psiakom najważniejszych nawyków i umiejętności.