Hotel dla psów z behawiorystą Kraków – rozwiązywanie problemów

W hotelu dla psów z behawiorystką zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Obecnie zawód behawiorysty dla psów nie jest objęty prawnymi regulacjami. Osoby, które wykonują obowiązki w tym zakresie, najczęściej są absolwentami specjalistycznych kursów. Za najbardziej popularny i cieszący się największym prestiżem uchodzi kursy dyplomowy prowadzony przez COAPE Polska. Osoby, które chcą do niego przystąpić, muszą mieć minimum średnie wykształcenie oraz wykazać się kwalifikacjami w pracy ze zwierzętami, np. dyplomem lekarza weterynarii lub technika weterynarii, zdobyciem doświadczenia w pracy ze zwierzętami (praca ze zwierzętami przygotowanymi do adopcji w schronisku, prowadzenie domu tymczasowego, hodowli, udział w kursie trenerskim, kursie dogoterapii, prowadzenie szkoły dla psów itp.). Pierwszy rok kursu kończy się uzyskaniem dyplomu behawiorysty zwierząt. Wiedzę można pogłębić na drugim roku kursu. Jego program koncentruje się na behawioryzmie psów i kotów.

Kiedy warto udać się do psiego behawiorysty?

Mówiąc najogólniej, o skorzystaniu z porady psiego behawiorysty właściciel powinien pomyśleć wtedy, kiedy pies przejawia różnego typu niepożądane zachowania. Chodzi na przykład o:

Tego typu problemy warto skonsultować z psim psychologiem – można to zrobić w naszym hotelu dla psów z behawiorystką. Oczywiście, nie każde niepożądane zachowanie wymaga takiej interwencji. Czasami wystarczy zdecydować się na szkolenie psów. Tego typu zajęcia skupiają się nie tylko na wyeliminowaniu nieprawidłowych nawyków, ale też na wypracowaniu takich, których właściciel oczekuje od pupila.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pomocy behawiorysty w hotelu – skontaktuj się z nami. Chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.