Jak działają hotele dla psów?

utworzone przez sie 1, 2019Blog

Hotel dla psów

Polacy podróżują coraz chętniej i na coraz dłużej. Wakacje, okres majówki, święta wolne od pracy, czy po prostu weekendowe wypady – to wszystko daty, które sprawiają, że chcemy wyruszyć w nowe miejsce. Niestety, na taką wycieczkę, nie zawsze możemy zabrać naszego domowego pupila. Dlatego z roku na rok powstaje coraz więcej miejsc, które umożliwiają pozostawienie niektórych zwierzątek pod kompleksową opieką. Takie hotele pozwalają nam na spokojny wypoczynek, bez obaw, że nasz zwierzak jest zaniedbany. Co warto wiedzieć o takich miejscach? I w jaki sposób działają hotele dla psów?

Hotel dla psów – do kogo skierowana oferta?

W wielu miejscach istnieje możliwość pozostawienia różnych gatunków zwierząt, jednak na skorzystanie z usług hotelu decydują się najczęściej właściciele psów różnych ras. Warto pamiętać, że każdy hotel stawia pewne wymagania, które należy spełnić, by skorzystać z oferowanych usług. Niektóre placówki nie przyjmują zwierząt bardzo dużych gabarytowo, psów ras uznawanych za najgroźniejsze oraz suk w okresie rui. Nasz pupil powinien zostać wcześniej starannie zabezpieczony m.in. poprzez odrobaczenie, usunięcie pcheł, czy zastosowanie odpowiednich szczepionek. Wszystkie te kwestie powinny zostać przeprowadzone po konsultacji z lekarzem weterynarii, należy także zadbać o udokumentowane ich w książeczce zdrowia. Jeśli nasz zwierzak musi przyjmować określone leki, należy poinformować o tym opiekunów, podając rodzaj i częstotliwość przyjmowanych środków. Warto wspomnieć, że niektóre miejsca za dodatkową opłatą oferują wymieniony wyżej kompleksowy pakiet usług, który pomaga zadbać o dobre samopoczucie naszego pupila.

Komfortowe warunki

Hotel dla psów to nowoczesne miejsce, w którym nasz pupil będzie doskonale spędzał czas. Pierwsza z zalet to przestronność, która pozwala mu na zabawę i wyładowanie energii. Nasz hotel to przyjazne miejsce, usytuowane w centrum miasta, jednak otoczone pięknymi terenami zielonymi, które na pewno spodobają się zwierzakom. Spacery na świeżym powietrzu, możliwość swobodnego poruszania się po wybiegu i komfortowe kojce pozwalają na odpoczynek i minimalizują poziom stresu, jaki towarzyszy Państwa pupilowi, pozbawionemu kontaktu z właścicielem. Indywidualne podejście, jakie mam do każdego zwierzaka pomaga uwzględniać nie tylko potrzeby każdej rasy z osobna, ale także osobisty charakter zwierzaka. Stały dostęp do zabawek i pysznej karmy pozwala z kolei zachować siły i witalność, a Państwu daje możliwość spokojnego wypoczynku.

 

Hotel dla psiakow