Pies „na urlopie”. Propozycje wypoczynkowe

utworzone przez lut 3, 2020Blog

Propozycje wypoczynkowe

Propozycji wypoczynkowych jest wiele. Majorka, Hawaje, Egipt i wyjazd na Safari. Jednak to wszystko jest dla ludzi. A co z ich pupilami? Co z psiakami, które nie mogą wybrać się w podróż wraz ze swoimi właścicielami? Czy im też nie należy się udany wypad w nowe otoczenie? Wypoczynek od naszych ciągłych narzekań i rozkazów. Gdzie wysłać psa „na urlop”, by mógł go spędzić równie aktywnie co my sami?

Miejsca stworzone z myślą o czworonożnych przyjaciołach

Nowe otoczenie i rozstanie z rodziną to dla psa wielkie przeżycie. Są miejsca, gdzie pomaga się im przejść przez podobną traumę bez chwili smutku. Właśnie takie jak krakowski Hotel dla psiaków, gdzie czworonogi znajdują swoja przystań, gdy my balujemy na całego. Jest to miejsce dla psów, które gwarantuje im udany wypoczynek i dzienną dawkę ruchu.  To hotel, który gwarantuje im zajęcie, spotkania z innymi psiakami i długie spacery na Wały Rudawy i Błonia.

Dodatkowe, „urlopowe” zajęcia dla psów

W „Hotelu dla psiaków” poza zwykłą codzienną rutyną można zorganizować swojemu pupilowi zajęcia z psim behawiorystą. Jest to osoba odpowiedzialna za wprowadzanie do życia zwierzaków nowych manier i eliminacji złych zachowań. Nasi behawioryści ukończyli najbardziej prestiżowy w kraju kurs, który kwalifikuje ich do wykonywania tego rodzaju zajęć.

U nas Wasz psiak jest pod stałą opieką weterynaryjną, dzięki czemu z pewnością pozostanie w pełni zdrowia do Waszego powrotu z dalekich urlopowych wojaży. On wypocznie, kiedy Wy się bawicie i wcale nie będzie miał wam za złe, bo zostawiliście go w bardzo dobrych rękach.

Hotel dla psiakow