Co zrobić z psiakiem na czas remontu?

utworzone przez paź 14, 2020Blog

Remont mieszkania to dla naszego czworonoga niezwykle stresująca sytuacja. Przebywając w domu pies byłby skazany na wdychanie nieprzyjemnego i niezdrowego zapachu farby, obecność nieznanych sobie osób oraz hałas, stres i narażenie na różnego wypadki, które mogą się wydarzyć. Ekipa remontowa również nie miałaby również łatwego zadania, remontując mieszkanie w towarzystwie nawet najbardziej przyjaznego psiaka.

Ciągle otwierające się i zamykające drzwi niosą ze sobą ryzyko ucieczki przestraszonego zwierzęcia. Wreszcie podczas remontu mamy wyłożone różnego rodzaju ostre przedmioty i niebezpieczne narzędzia. W takiej sytuacji warto zadbać o profesjonalną opiekę dla naszego czworonożnego przyjaciela. Nie zawsze mamy możliwość zostawia pupila u rodziny i znajomych. Na szczęście możemy skorzystać z usług miejsc, które zostały stworzone do tego, aby zaradzić takim sytuacjom.

Pies też człowiek!

Warto zadbać o to, aby nasz czworonóg był zaopiekowany i bezpieczny podczas remontu. Mieszkańcy Krakowa i okolic mają szczęście, ponieważ w sytuacjach takich jak remont czy przemeblowanie mieszkania mogą skorzystać z możliwości oddania pupila do hotelu stworzonego dla czworonogów. Tak jest w naszym obiekcie zlokalizowanym w centrum dawnej stolicy Polski, w którym na naszych pupilów czekają nie lada atrakcje takie jak duża ilość zielonych przestrzeni na których mogą hasać, oddawać się zabawie lub po prostu wychodzić na spacery. O dobre zachowanie i rozrywkę psiaków zadba profesjonalna behawiorystka, a o zdrowie współpracujący z nami lekarze weterynarii.

W hotelu dla psów, który prowadzimy, zwierzaki mogą zapomnieć o nudzie! W świetlicy, w której przypadku krótszego remontu można zostawić psa na parę godzin, miło spędzą czas, bawiąc się z innymi czworonogami, korzystając z różnego rodzaju zabawek, a jeśli właściciel będzie miał takie życzenie, będą mogli skorzystać ze szkoleń, dzięki którym po opuszczeniu hotelu nasz psiak będzie bardziej ułożony.

Nim przyprowadzimy psa do hotelu warto go odpowiednio do tego przygotować: zadbać o to, aby miał on przy sobie ulubioną zabawkę, koc lub inny przedmiot, przypominający mu znane zapachy.

Jeśli planujesz remont i zastanawiasz się, jak zadbać o swojego ulubieńca, pomyśl o skorzystaniu z usług hotelu dla psów, aby zaoszczędzić stresu sobie i jemu.

Hotel dla psiakow