Świetlica dla psów

Jeżeli chcesz, by Twoje czworonogi były dobrze wychowane i posłuszne

"
"

Świetlica dla psów – dzienna opieka w centrum Krakowa

Świetlica dla psów to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują dziennej opieki nad czworonogiem. Przywożąc psa do świetlicy zyskujesz pewność, że trafia on w troskliwe i fachowe ręce. Placówka zapewnia warunki do opieki na psami różnych ras. Do ich dyspozycji pozostaje duży wybieg, dzięki którym czworonogi mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Kolejnym atutem jest lokalizacja świetlicy dla psów – pomimo iż mieścimy się w centrum Krakowa, to obiekt otacza zieleń. Regularnie zabieramy psiaki na spacery na wały nad Rudawą oraz na Błonia.

Dlaczego świetlica jest dobrym rozwiązaniem?

Psy to zwierzęta społeczne. Lubią towarzystwo ludzi i potrzebują go do prawidłowego funkcjonowania. Cenią one również kontakt z przedstawicielami swojego gatunku. Wielu właścicieli psów z uwagi na wykonywanie obowiązków zawodowy spędza wiele godzin poza domem. W tym czasie czworonogi pozostają same, co nie wpływa korzystnie na ich psychikę. Sposobem na rozwiązanie problemu jest skorzystanie z oferty świetlicy dla psów..

Czym różni się pobyt w świetlicy od pobytu w hotelu?

Świetlica dla psów to miejsce, w którym zwierzęta spędzają czas jedynie w ciągu dnia, a opiekunowie odbierają je o określonej porze. Jest to doskonała propozycja dla osób planujących wyjazd i pragnących w tym czasie pozostawić psa w hotelu. Wizyty w hotelu dla psów z behawiorystą połączonym ze świetlicą mogą zminimalizować ryzyko wystąpienia tzw. stresu separacyjnego. Rozwiązanie to pozwala zwierzęciu oswoić się z sytuacją i miejscem, w którym opiekun planuje go zostawić na dłużej. Zapraszamy też do naszego psiego przedszkola.

Masz pytania ?

W sprawie jakichkolwiek pytań lub terminu rezerwacji – zapraszamy do kontaktu