Szkolenia dla psów

Jeżeli chcesz, by Twoje czworonogi były dobrze wychowane i posłuszne

"
"

Szkolenie psów Kraków – wychowanie i posłuszeństwo

Jeżeli chcesz, by Twoje czworonogi były dobrze wychowane i posłuszne, zależy Ci na zrozumieniu ich potrzeb oraz troszczysz się o ich rozwój – szkolenie psów to najlepsza propozycja dla Ciebie. Na nasze zajęcie zapraszamy wszystkie osoby zamieszkujące Kraków i okolice.

Szkolenie psów to zajęcia, dzięki którym codzienne życie czworonogów i opiekunów staje się łatwiejsze. Dbamy nie tylko o prawidłowe wychowanie podopiecznych, ale też zapewniamy im opiekę w ramach świetlicy dla psów.

Szkolenie psów obejmuje naukę podstawowych komend, bez których trudno sobie wyobrazić spacer czy podróż z psem. Uczymy też sztuczek i zabaw, które mogą uprzyjemnić psu i jego właścicielowi wspólne spędzanie czasu. Jako hotel dla psów zatrudniający behawiorystę zaznaczmy, że odpowiednio wczesne zdobycie konkretnych umiejętności minimalizuje ryzyko pojawienia się niepożądanych zachowań, a tym samym konieczności planowania wizyty u behawiorysty.

Mówiąc o szkoleniach dla psów, należałoby właściwie powiedzieć, że są to szkolenia dla psów i opiekunów. Szkolenie psów obejmuje bowiem pakiet podstawowych informacji dotyczących psich zachowań, które powinna znać każda osoba opiekująca się pupilem.

Szkolimy też szczeniaczki

Stare powiedzenie „czym skorupka za młodu nasiąknie…” sprawdza się doskonale również w odniesieniu do naszych czworonożnych przyjaciół. Tego typu treningi to prawdziwe szkoły dla psów (choć może bardziej adekwatne byłoby powiedzenie, że to psie przedszkola). Młode zwierzaki uczą się skupiania uwagi na opiekunie, wykonywania podstawowych komend, chodzenia na luźnej smyczy, załatwiania potrzeb fizjologicznych poza domem, pozostawania w domu bez towarzystwa opiekuna, czy też chodzenia na smyczy. Szkolenia dla szczeniaków wspierają właścicieli we wpajaniu swoim podopiecznym najważniejszych nawyków i umiejętności.

Masz pytania ?

W sprawie jakichkolwiek pytań lub terminu rezerwacji – zapraszamy do kontaktu